Výkonná rada ČMS:

Prezident ČMS 

Mgr. JIŘÍ HADAŠ

Jiří je původním povoláním učitel, v posledních letech se ale věnuje výhradně kouzlení, animačním pořadům pro děti, moderování, pořádání kulturních a společenských akcí a charitativní práci (spolupráce s Nadací rozvoje občanské společnosti – Pomozte dětem, Kouzelný koncert pro děti z dětských domovů). V Uherském Hradišti pořádá každé dva roky největší mezinárodní festival moderní magie u nás – Magic Festival, již čtyři roky je šéfredaktorem časopisu Moderní magie a tři roky vykonával funkci viceprezidenta ČMS. Kouzlení se věnuje od útlého dětství, společně s bratrem, otcem či asistentkami získal řadu cen na magických festivalech v ČR i zahraničí.

 Telefon: +420 608 983 670 

 E-mail: prezident@ceskymagickysvaz.cz


Viceprezident ČMS

RENATA JUZOVÁ - TÁBORSKÁ

Renata pochází z kouzelnické rodiny, moderní magii má tudíž v genech. Její otec Karel Juza byl zakladatelem a prezidentem Unie pražských magiků. V duchu rodinné tradice pokračuje v činnosti, které se věnoval její otec. Zasedá v odborných porotách magických festivalů a sama je hlavní organizátorkou prestižního festivalu moderní magie Kouzelný koktejl v Týně nad Vltavou. Je nejzkušenější členkou Výkonné rady ČMS. V radě, do které kandidovala na přání prezidenta Pavla Kožíška, zasedá již od roku 2009.

„Moderní magie je dědictví, které mně taťka nechal. Poté, co zemřel, jsem si řekla, že naše jméno musí jít dál a že se chceme i nadále pohybovat mezi lidmi, které máme rádi. A tak nyní máte Karla ve mně.“

Telefon: +420 775 307 585

E-mail: viceprezident@ceskymagickysvaz.cz


Ekonom ČMS

JARMILA SVOBODOVÁ

Jarmila pracuje jako správkyně nemovitostí portfolií velkých mezinárodních investorů. Do této funkce přešla po dvaceti letech ze svého předešlého zaměstnání v oblasti cestovního ruchu. Kouzlům se věnuje již 15 let, především jako pozorná divačka a laická poradkyně. K moderní magii ji přivedla dcera Adéla, která se zamilovala do světa kouzel, když jí bylo 10 let, a se kterou pravidelně absolvuje většinu kouzelnických festivalů v České republice. Společně se zúčastnily řady Škol magie, výborných seminářů a prožívaly atmosféru mistrovství světa 2015 v krásném Rimini. Právě dcera Adéla jí po třech letech předala štafetu hospodářky ČMS.

Telefon: +420 606 676 051

E-mail: ekonom@ceskymagickysvaz.cz


 Členové rady ČMS:

ONDŘEJ PŠENIČKA

Ondřej je profesionální kouzelník žijící v Los Angeles. Jako spojka mezi českým a zahraničním světem kouzel se snaží rozvíjet kouzelnické umění v České republice, a tak ho i popularizovat u české veřejnosti.

Pro zdokonalení svého umění studoval 6 let herectví, z toho polovinu v USA. Kouzlům se věnuje od roku 1996.

E-mail: info@ondrejpsenicka.com


PhDr. RADEK PĚKNÝ

Radek je klinický psycholog, který se věnuje duševně nemocným lidem. Moderní magie je pro Radka zejména formou odpočinku a zábavy. Svět moderní magie vnímá jako pomyslnou spojnici mezi realitou a fantazií, neboť díky kouzlům může reálně zažívat jinak zcela nereálné věci. Líbí se mu, že v tomto světě je člověk omezen pouze hranicemi své vlastní fantazie. Moderní magii se s velkými přestávkami věnuje již od dětství. Přestože má asi nejblíže ke karetní magii, zajímá se také o teoretická témata a psychologii, která stojí v pozadí všech kouzel.

E-mail: r.pekny@seznam.cz 


Mgr. MICHAL POKORNÝ

E-mail: pokorny@korbar.cz


JAKUB KROULÍK

Jakub Kroulík je profesionální mentalista a hypnotizér. Je milovníkem magického umění zejména z doby viktoriánské éry a ze začátku dvacátého století v Evropě. Studuje techniky zázračných léčitelů, psychotroniků, exorcistů a spiritistických médií, které paranormální schopnosti prezentují jako jejich skutečné schopnosti. Spolupracuje s Českým klubem skeptiků na projektu Paranormální výzva, kde dohlíží na férovost experimentů, prověřující tyto zvláštní schopnosti. 

S jeho jménem se také setkáte i v souvislosti s úspěšným kouzelnickým projektem Falešní hráči, zaměřeným na casino a magii na firemní večírky.

E-mail:  kroulik.jakub@gmail.com


MICHAL IVAN

E-mail: iluziamagica@gmail.com


 

Revizní komise:

Předseda komise

Ing. ROMAN VEJMOLA

E-mail: protrade@seznam.cz 

 

Členové komise: 

FRANTIŠEK STARÝ, JAN STACH 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru