ŽIVÉ PŘEDNÁŠKY // UNIKÁTNÍ ČESKÝ PROJEKT! PODPOŘTE ILUSION BAR!

Dokonalý trik přichází s jedinečným projektem na podporu udržitelnosti našeho jediného a jedinečného kouzelnického baru a našich přátel Mikhaila a Desi. 

Online kouzelnické semináře nejsou v dnešní době ničím výjimečným. O českých seminářích se ale nedá říct to samé. Připravte jsme pro vás velkou akci, kdy ve dnech  15. až 17. února  budete mít možnost vytvořit celkem 6 kouzelnických seminářů! 

O svá kouzla, zkušenosti a cenné rady se vámi sdílí

  • Karel Goldmann  - autor českého překladu knihy Expert At The Card Table (Expert u karetního stolu),
  • Robert Chytil  - specialista na kouzla s mincemi,
  • Vláďa Babka  - Falešný hráč a mentalista,
  • Štěpán Šmíd  - jeden z několika vystupujících českých kouzelníků,
  • Ondřej Pšenička  - jediný muž na světě, který třikrát přelstil Penna a Tellera v jejich show "Fool Us" a autor karet Butterfly,
  • a speciální hostitel Juan Herrera  - španělský kouzelník věnující se především karetní magii.

Proč tuto akci děláme? Existuje jedno místo, které má pro kouzelníky specifický význam - Illusion Bar v Praze. Illusion Bar slouží jako místo, kde můžete setkávat nejen kouzelníky z České republiky, ale díky své výjimečnosti a atmosféře láká kouzelníky iz dalších zemí. Vlivem koronavirové pandemie a opatření s ní spojenými je i Illusion Bar, stejně jako ostatní bary a restaurace, zavřený. Bohužel dlouhotrvající opatření si vybírají svou daň, a proto Illusion Bar momentálně bojuje o své přežití.

Nyní nám tato situace není lhostejná a přejeme si Illusion Baru, tak jsme ve spojení se změnami kouzelníků vytvořili  online akci, z níž celý výtěžek ze vstupního půjde právě na podporu Illusion Baru a na pokrytí jejich provozních nákladů.

Zakoupením tohoto virtuálního lístku získáte přístup k živému vysílanému semináři a také si budete moci po omezenou dobu stáhnout svůj záznam, díky čemuž o žádném ze seminářů nepřijdete. Každý den před začátkem vysílání vám bude na e-mail uveden v objednávce zaslaných informací o tom, kde a jakým způsobem se přihlásit k živému přenosu.

Děkujeme za vaši podporu a těšíme se na vás 15. února u prvních seminářů! Sdílejte informace o této akci, ať se sejdeme v co největším počtu!

Bližší informace na www.dokonalytrik.cz

Chtěli, abychom vás všichni kouzelníci, kteří přislíbili svou účast! Moc si toho vážíme, děkujeme!

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru