The Undressed Deck - podpořte nové karty na startovači Kickstarter.com

Standardní balíček hracích karet, ve kterém jsou všechny karty nahé!

Na celosvětově populárním startovači Kickstarter.com se objevila další výzva s prosbou o podporu vzniku originálního balíčku karet. Za tímto projektem stojí parta mladých evropských umělců: Edi Rudo - tvůrce a kreativní ředitel, Néry Catineau - spolutvůrce, Shakkalo - umělecká ředitelka a Julien Robic - grafický designer.

"S původním nápadem jsem přišel já a Néry Catineau, zatímco jsme pracovali na magickém karetním aktu, při kterém se dvě karty svlékly. Shakkalo a Néry pomohly vytvořit design a můj bratranec Julien je talentovaný grafik, který stojí za finální podobou karet,"  vysvětluje vznik projektu kreativní ředitel a tvůrce Edi Rudo.

Začali jsme od standardního designu karty Bicycle® (samozřejmě se souhlasem společnosti!). Přepracovali jsme každého krále, královnu, kluka a Jokera, jako bychom odškrábali vrstvu inkoustu, abychom odhalili skutečnou identitu každé postavy. Výsledkem naší práce je krásný balíček 54 karet, který poskytne zábavu celé rodině, ať už hrajete pokersolitaire  nebo předvádíte kouzlo.   

Bližší informace a vznik nových originálních karet můžete podpořit od 7. července do 6. srpna na webu zde:

>>>The Undressed Deck<<<

Další fotografie

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru