Obdrželi jsme další smutnou zprávu. Ve čtvrtek 29. dubna zemřel ve věku 70 let náš kolega František Pícha z Českých Budějovic.

František Pícha byl dlouholetý člen Českého magického svazu, stál u zrodu magického klubu Mefisto v Českých Budějovicích a Unie moravských kouzelníků. Moderní magie ho provázela celým životem. Společně s Karlem Braunem a Vildou Minksem spolu vystupovali v četných estrádách a kouzelnických vystoupení. František nikdy nevynechal příležitost, aby se s námi kdekoliv v celé České republice setkal, zúčastnil se snad všech akcí, které se v posledních letech konaly. Moderní magie byla jeho velkým koníčkem, a tak jak s ní bavil své diváky František sám, nechal se naopak magií bavit velmi rád i on.

Prosím, kdo jste Františka znali, zapalte svíčku a zavzpomínej na krásné chvíle, které jsme společně s ním prožili.

Upřímnou soustrast celé rodině. S úctou vzpomínáme.

Mgr. Jiří Hadaš

prezident ČMS