Nová ŠKOLA KOUZEL nejen pro děti on-line

V pondělí 22. března startuje nový pořad ŠKOLA KOUZEL S JIRKOU HADAŠEM. Ve spolupráci s Klubem kultury Uherské Hradiště je připraven miniseriál, ve kterém se děti, ale také jejich rodiče mohou naučit zábavná kouzla.

V sérii krátkých návodných videí (vždy v pondělí, středu a pátek na YouTube kanále KKUH) se děti naučí řadu jednoduchých kouzel, s nimiž pak snadno ohromí své rodiče a kamarády, a mezi učením se navrch pobaví oblíbenými legráckami s balónky, jimiž je Jirka Hadaš pověstný.

A co budete do Školy kouzel potřebovat? Špetku pozornosti, kousek trpělivosti a hromadu nadšení. A hodit se bude také lepidlo, nůžky a papír. Děti školního věku se podle videí snadno naučí kouzlit samy, menším kouzelníkům jistě budou ochotně k ruce kouzelničtí rodiče.

Bližší info na facebooku Jiřího Hadaše nebo Kouzelného karnevalu. Videa můžete zhlédnout na YouTube Klub kultury Uherské Hradiště.