Show kouzelníka Mat Franca se vrací do Linq

Do Las Vegas se vrací další show. Mat Franco, první kouzelník, který vyhrál America's Got Talent a jeho pořad Magic Reinvented Nightly se vrátí 17. prosince do Linq. 

V lednu tohoto roku Franco podepsal s Linq smlouvu na dalších pět let, a tak po nucené pauze kvůli koronavirové pandemii, znovu pokračuje se svým představením.

"Říct, že jsem nadšený, že se vrátím do práce, je podhodnocení," uvedl Franco ve svém prohlášení. "Dělám magii, abych lidem přinesl štěstí, smích a úžas. Myslím, že bychom toho teď všichni mohli využít více, takže jsem nadšený, že můžeme lidem poskytnout jedinečný zážitek za všech možných bezpečnostních opatření jako nejvyšší prioritou v mém divadle."

Franco posledních osm měsíců strávil vývojem nových prvků své show, z nichž některé se objeví po opětovném otevření. Zahájil také nový podcast "Mind Over Magic" se mentalistou Ericem Dittelmanem a byl jedním z prvních účinkujících Strip headliningu, kteří se po ukončení zábavy v polovině března připojili k internetu prostřednictvím živého vysílání. 

Přehlídka se bude konat v divadle Mat Franco Theater ve čtvrtek až pondělí od 19:00. Vstupenky se prodávají od pátku 20. listopadu po dvou nebo čtyřech a základní cena je za 65 $ na osobu. Podle zdravotních pokynů budou masky pro hosty povinné, publikum bude od sebe bezpečně vzdálené a kapacita je omezena na 234 hostů na show.

Photo credit: DENISE TRUSCELLO

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru