"SHOCK ILLUSIONIST" DAN SPERRY – "THE STRANGE MAGIC TOUR"

"Shock Illusionist" Dan Sperry – nejžádanější a nejpopulárnější iluzionista této generace, vůdčí člen největšího světového kouzelnického bestselleru The Illusionists přijíždí se svou dechberoucí show "The Strange Magic Tour" do Prahy!

Jeho děsivou show kombinující umění, magii, černý humor a pověstnou interakci s publikem můžete konečně okusit na vlastní kůži, když v rámci své "The Strange Magic Tour" zavítá 2. dubna 2019 do divadla Hybernie v Praze.

Připravte se tak na vizuální podívanou plnou duševních a fyzických otřesů. Tento netradiční "anti – kouzelník" vás zavede do svého děsivého světa, kde hrají svou zásadní roli také žiletky, ostré pily, rozbité sklo, tupé předměty, krev a také mutanti. Dan Sperry pro vás připravil zběsilou jízdu na hrůzostrašné horské dráze plné magie a kouzel: „Žádní králíci v kloboucích, žádné showgirls, žádné fádní karetní triky“a jak dále dodává: "Zvu vás na kouzelnickou show pro lidi, kteří milují kouzelnickou show, ale hlavně také pro lidi, kteří nenávidí kouzelnickou show. Moje show není rozhodně pro zbabělce! Kouzla už vás nikdy více nebudou nudit!"

 "The Strange Magic Tour" Dana Sperryho definitivně změní váš pohled na magii a kouzla!

2. 4. 2019 ve 20:00 Divadlo Hybernia, Praha

Vstupenky v cenových kategoriích od 890,- do 1590,- Kč v předprodejích TicketportalTicketstream a Ticketmaster.

Další fotografie

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru