Pozvánka na setkání kouzelnických pamětníků v Liberci 2021

Počtvrté a snad už to klapne...

Magické sklepení Liberec

Ahoj kouzelníci a kouzelnice, příznivci magie,

tak po třech postupně odsunutých termínech tu máme čtvrtý a věřím, že i poslední.
Setkání ” Kouzelnických pamětníků “ se uskuteční 25.9. 2021 - sobota v kouzelnickém divadélku “Magické sklepení” v Liberci Kralická 277/2. Zahájení předpokládám na 14.00 hod , ale můžete dorazit i dříve.

V roce 1976 jako novopečený otec jsem si pořídil kameru na 8mm film. Kamera byla v této době ještě na péro a max. délka záběru na jedno natažení tak byla něco přes jednu minutu. Kromě natáčení rodinných záběrů, jsem také kameru začal vozit na kouzelnické soutěže a festivaly.

V této době jsem pravidelně jezdil na Stříbrný prsten a Magický kongres, oba v Praze a také do Karlových Varů na slavný Magiales – Šary Vary a další. Na těchto festivalech a soutěžích tak vzniklo spousty filmových „ momentů“ jak českých, tak i zahraničních kouzelníků. Dlouho jsem přemýšlel, zda se mám také s těmito záběry podělit i s vámi. Dopadlo to tak, že připravuji v sobotu 25. září 2021 od 14.00 hod setkání kouzelnických pamětníků a to v Liberci v kouzelném divadélku „ Magické sklepení“ , kde tyto dnes již historické dokumenty budu promítat. Na filmech se tak můžou poznat ti kouzelníci, kteří tenkrát vystupovali a bylo jim o 30 až 40 let méně.

Toto setkání a promítání je určené hlavně pro ty z vás, kdo jste tuto dobu zažili na vlastní kůži, a proto si můžeme u těchto záběrů společně zavzpomínat. Zároveň chci upozornit, že kapacita „ Magického sklepení“ je komorní s počtem 40 míst. To upřesňuji pro ty z vás, co chtějí otálet s přihlášením.

Rezervace bude na tel. 603 831 256 nebo mail : premek.rajdl@seznam.cz
Poplatek tak bude jenom za režijní náklady + energie t.j.Kč 100,-.

Dotazy na setkání každému rád zodpovím.
P.S. Jako bonus mám v záloze videa od 7.ročníku Ještědského krystalu z roku 1998 až po 21. ročník.

Těšit se na vás bude v kouzelném divadélku „Magické sklepení“
Přemek Rajdl