Posledním zahraničním seminaristou v Praze je pro tento rok populární britský kouzelník John Carey!

John Carey přijíždí na pozvání Ondřeje Pšeničky, a my tak máme ještě v letošním roce jednu možnost učit se od zahraničního lektora. Seminář se koná v sobotu 28. října od 16:00 do 19:00 hodin v tradičních prostorách Karlínského Spektra, Karlínské náměstí 7, 186 00 Praha.

John Carey si pro Prahu připravil seminář plný jednoduchého a velmi komerčního materiálu, který denně používá ve svých představeních. Johnův tříhodinový seminář obsahuje především komerční kouzla s kartami a mincemi, jež jsou snadná na zvládnutí a budete je tedy moci okamžitě zařadit do svého repertoáru.

Účastnický poplatek činí: členové ČMS 300 Kč, nečlenové 600 Kč. Účastnický poplatek je splatný v hotovosti na místě.

 

Speciální workshop Johna Careyho!

Pro 12 nejrychlejších povede John Carey v tentýž den dopoledne workshop na odlišný materiál, než jaký bude v semináři, s detailními instrukcemi a individuální zpětnou vazbou. Seminář je především karetní. Na základě individuálních požadavků však John zařadí mincovní i jiná kouzla.

Workshop je v angličtině bez překladu a je limitován pro prvních 12 přihlášených. Začíná 28.10. v 10.00 v Karlínském Spektru na Praze 8, bude trvat 4 hodiny a 30 minut včetně pauzy, stojí €50 nebo 1300 Kč a každý účastník dostane workshop notes zdarma. Zájemci se co nejdříve přihlašujte na email ondrejpsenicka@me.com.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru