Pražská pobočka FYFT slaví 1. narozeniny

FYFT je zkratka pro Fill Your Free Time - vyplň svůj volný čas. Je to obchod, komunita, místo, spojené s myšlenkou, že volný čas je to nejcennější co máme a proto je třeba ho využít k něčemu, co má smysl. Posláním FYFTu je pomáhat lidem najít koníček, který vede k osobnímu rozvoji. To může být cokoliv od skládání Rubikovy kostky až po cestování. FYFT je víc než jenom obchod. Podporujeme komunity, tvoříme návody a workshopy, organizujeme soutěže a naše pobočky jsou místem pro setkávání pro všechny komunity.

Cílem FYFTu je pomáhat lidem vyplnit svůj volný čas něčím co má smysl a vede k osobnímu rozvoji. To dělá pořádáním akcí, soutěží, tvořením návodů, podporováním komunit a nabízením produktů, které jsou k těmto koníčkům potřeba, nebo je třeba jen usnadňují.

Na webu FYFTu se dozvíte mnoho zajímavostí ze světa her, speedcube, Magic: the Gathering, disgolfu, cardistry, yoyo, kendamy, juggle, fresbee i kouzel. Web je také obohacen vlastním blogem, ve kterém najdete videa, články, návody a kde vás pravidelně informují o novinkách ze světa FYFTu. 

Bližší informace na webu zde: >>>FYFT<<<

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru