On-line kouzelnická show pro Illusion bar Praha
 
V neděli 4. dubna se koná další PRAGUE MAGIC ZOOM SHOW - LAS VEGAS EDITION. Tato interaktivní on-line show přinese magii přímo do vašeho obýváku. Výtěžek ze vstupného bude předán Illusion baru Praha na podporu jejich činnosti v této těžké době. 
 
DAVID GOLDRAKE
Speciálním hostem show na zoomu David Goldrake přímo z Las Vegas s ukázkou kouzel ze své nové virtuální show The Presridigitalist, která je spojením zkušenosti z zelevizních show a velkolepých iluzí. Jeho show je bronzovým výhercem ceny Best of Las Vegas v roce 2017!
 
PAVEL BACH
Dalším zahraničním hostem bude Pavel Bach. Držitel ocenění 1st Russian Comedy Magician a Russian Magic Champion 2018. Člen  Member of International Brotherhood of Magician. Pavel Bach je častým hostem nejrůznějších televizních show v Rusku.
 
JAST JAMES THE MAGICIAN
Kouzelník kterého nemusíme sáhodlouze uvádět, protože ho všichni znáte z Illusion baru! Resident Illusion baru, který má vždy vyprodaná show! Jeho šarm skvěle doplňuje neuvěřitelná kouzla a vytváří výbušný koktejl emocí! Just James je prostě James. Doslova.
 
JIŘÍ LUKEŠ
V této show se vám také představí "benjamínek" mezi českými kouzelníky. Jiří Lukeš je populární svými recenzemi karet a novinek pro Dokonalý trik. Má také velký podíl na úspěchu únorových Magic Lectures pro Illusion bar. 
Start v 20:00. Konec kolem 21:15
Čekací místnost bude otevřená v 19:45. Prosím připojte se Před začátkem show.
 
Lístky (vždy pro jedno zařízení) koupíte na https://aliaterra.eu/praguemagicshow/prague-magic-show 
 
Více na událsti: >>>Prague Magic Zoom<<<
 
Poznámka:
  • Do poznámek prosím zadejte vaše jméno/přezdívku pod které se budete přihlašovat do Zoomu!
  • Pro přihlášení na PC nemusíte nic instalovat, stačí v prohlížeči otevřít odkaz, který vám přijde na mail spolu s instrukcemi po zakoupení lístku.
  • Na mobilu nebo tabletu bude třeba nainstalovat aplikaci Zoom. Meeting ID a heslo dostanete po zakoupení lístku.
  • Pro nejlepší zážitek doporučujeme mít zapnutou kameru a připojený mikrofon.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru