On-line kouzelnická show pro Illusion bar Praha
 
V neděli 7. března se koná první PRAGUE MAGIC ZOOM SHOW! Tato interaktivní on-line show přinese magii přímo da vašeho obýváíků. Výtěžek ze vstupného bude předán Illusion baru Praha na podporu jejich činnosti v této těžké době. 
 
V rámci show vystoupí exkluzivní host z Holandska Fritz Alkemade, dále Just James (CZE), Antonín Brtník (CZE) a Damian (USA). 
 
 
Start v 20:00. Konec kolem 21:15
Lístky (pro jedno zařízení) koupíte pouze zde: >>> https://aliaterra.eu/praguemagicshow
 
 
Poznámka:
  • Do poznámek prosím zadejte vaše jméno/přezdívku pod které se budete přihlašovat do Zoomu!
  • Pro přihlášení na PC nemusíte nic instalovat, stačí v prohlížeči otevřít odkaz, který vám přijde na mail spolu s instrukcemi po zakoupení lístku.
  • Na mobilu nebo tabletu bude třeba nainstalovat aplikaci Zoom. Meeting ID a heslo dostanete po zakoupení lístku.
  • Pro nejlepší zážitek doporučujeme mít zapnutou kameru a připojený mikrofon.

 

FRITZ ALKEMADE

Fritz met een Z.
Fritz Alkemade je nejvíce vystupující nizozemský kouzelník na Zoomu. Založil skupinu Amsterdam Magic Show. Již dvakrát vystoupil live se svou show v Illusion baru v Praze a vždy měl obrovský úspěch! Nenechte si ujít jeho okouzlující humor!  
 
 
 JAST JAMES THE MAGICIAN
 
Kouzelník kterého nemusíme sáhodlouze uvádět, protože ho všichni znáte z Illusion baru! Resident Illusion baru, který má vždy vyprodaná show! Jeho šarm skvěle doplňuje neuvěřitelná kouzla a vytváří výbušný koktejl emocí! Just James je prostě James. Doslova.
 
DAMIAN ODESS-GILLETT
 
Damian je původem z USA, žije a pracuje v Evropě. Je nejvíc zaměstnán v televizním a filmovém průmyslu. Ale jeho nepřekonatelný herecký výkon a univerzální znalost jak rodinné angličtiny, tak i češtiny děla z něj i jednoho z nejvíc žádaných kouzelníků na firemních večírcích v ČR. Elegantní kombinace comedy, standup a neuvěřitelné techniky Vás přinutí koukat se na jeho kouzla nejenom s úsměvem, ale i s otevřenou pusou!
 
ANTONY BRTNÍK
Kouzelník Antony Brtník je nejvyšší kouzelník české republiky. Mohli jste ho vidět vystupovat na pódiu Illusion baru, včetně jeho slavného “Portrétu Doriana Greye”, program se kterým získal 1. místo kategorie Junior II na Mistrovství v moderní magii 2018.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru