Pomozte a podpořte Muzeum kouzel v Pardubicích

V této nelehké době zažívají velmi krušné chvíle i naši kolegové z Pardubického klubu kouzel a magie. Nacházejí se v těžké situaci, kdy museli přerušit provoz Muzea kouzel a zavřít jej. Pro muzeum, které je závislé pouze a jen na vstupném a prodeji suvenýrů, to může být likvidační.

Žádáme vás tímto o pomoc, aby toto období dokázali „přežít“, a nemuseli provoz Muzea kouzel a Divadélka úplně uzavřít.

Přispět můžete přes projekt: www.donio.cz/MuzeumKouzel

Děkujeme. 

 

Oficiální vyjádření členů Pardubického klubu kouzel a magie

Teprve dnes si uvědomujeme, a nejen my, (neb jsme doposud zahlceni a zahlcováni pracovními starostmi), poptávky klesají, náklady stoupají, reorganizace, pomáháme se spoustou administrativy, jiní s dětmi na ošetřovačce, kteří suplují učitele, rodinné starosti v této době, kdy si šijeme roušky, vypomáháme rodičům a prarodičům, zajišťujeme hygienické prostředky a pomůcky, vycházíme ven jen v nejnutnějších záležitostech, případná práce z domova a mnoho dalších aktivit, že (u)zavřená kulturní místa jako jsme my, Muzeum kouzel, divadla a kina, galerie a další přístupná kulturní zařízení přístupná veřejnosti,  rodinám, párům, seniorům s dětmi, ale především školákům, školkám, družinám, spolkům, organizacím a podobně, se budou potýkat s existenčními problémy!

Měsíční náklady na provoz se pohybují ve výši cca. 18.000 Kč, na které nyní nemáme. Veškerý náš provoz je závislý pouze a jen na vstupném a prodeji suvenýrů. 

-          Pronájem prostor

-          Energie, zálohy (elektřina, plyn)

-          Voda – vodné a stočné

-          Pojištění

-          Internet (pravidelné platby)

-          Web 

-          Propagaci, na kterou teď nemáme finanční prostředky, jsme zastavili.

Už teď jsme se vydali z rezerv, jako každá další kulturní zařízení. Vyhlídka návštěv předjednaných byl zrušen, nebyl ani posunut, nové objednávky nejsou a nebudou, návštěvnost lidí nulová. Vidina, aby se již zmiňované skupiny lidí a dětí objednávali, jako doposud školy, školky a další, žádná.

A tak se na Vás, příznivci kultury, obracíme. Pomozte nám se udržet a toto období ve zdraví překlenout!

Děkujeme,

Ladislav kůrka - předseda spolku Pardubický klub kouzel a magie z.s. provozující Muzeum kouzel a Divadélko kouzel Pardubice společně s kouzelnicí Wendy, kouzelníkem Davidem a průvodcem Muzea kouzel Standou Kosmákem a kouzelnicí Zdeňkou

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru