PLATBA ČLENSKÝCH PŘÍSPĚVKŮ PRO ROK 2020

Na základě situace, která v současné době ovlivňuje naše životy, upravujeme pro letošní rok podmínky platby členských příspěvků.

Členský příspěvek můžete uhradit maximálně ve dvou splátkách během celého pololetí, nejpozději do konce srpna. I když to pro nás bude daleko více složitější na evidenci v účetnictví, věříme, že vám alespoň tato malá pomoc v platbě členských příspěvků udělalá velkou radost. Větší mimořádné změny či jiné možnosti ze své pozice prezidenta ČMS nemohu bez svolání Magického sněmu provádět. Zápisné a členské příspěvky se řídí dle Stanov ČMS zapsané v Článku IV. - Zápisné a členské příspěvky, seznam členů.

Výše členského příspěvku pro rok 2020 činí:
  • 650 Kč / 25 EUR pro stávajícího člena nebo kouzelníka, který v minulosti již byl členem ČMS.
  • 400 Kč / 16 EUR pro přidruženého člena (stávající nebo nový člen může přihlásit své rodinné příslušníky jako přidružené členy, kteří nedostávají časopis Moderní magie, ale jinak jsou naprosto řádnými a plnoprávnými členy ČMS s veškerými právy a povinnostmi. V rámci rodiny však obdrží pouze jeden výtisk časopisu, který je adresován na stávajícího člena ČMS).
  • 400 Kč / 16 EUR pro členství Junior (do 18 let, má stejné klubové výhody jako řádný člen).
  • 750 Kč / 29 EUR pro nového člena (v následujících letech již platí jako řádný člen).
Platbu proveďte (pokud možno) převodem na účet ČMS:
Platby Česká republika: číslo účtu 2900585824/2010 (Fio banka)

Aby naši členové ze Slovenska nemuseli hradit vyšší bankovní poplatky, nabízíme možnost uhrazení příspěvků přes člena Rady ČMS Michala Ivana na jeho slovenský účet: FIO Banka IBAN: SK7783300000002100946636

Pro lepší a rychlejší identifikaci platby nezapomeňte do zprávy pro příjemce uvést své jméno a příjmení. 

Bližší informace o členských příspěvcích jsou na webu ČMS. 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru