Pardubický klub kouzel a magie vás zve na své akce, které si připravili pro měsíc září... a že bude v Pardubicích září kouzelné, o tom není pochyb! 

Již v pondělí 11. září se v Pardubicích poprvé představí kouzelník Tomasiano, který v letošním ročníku televizní soutěže Česko Slovensko má talent ohromil porotu a svým magickým uměním se probojoval až do finále. Představení je pro veřejnost, a protože vstupenky rychle mizí, jsou připravena dvě představení v 18:00 a 20:00 hodin.

V úterý 19. září do Pardubického klubu kouzel a magie zavítá Hopsík, který si pro děti přiveze svou hravou zábavnou kouzelnickou HALABALA SHOW. Děti se mohou těšit na spousty zábavy, kouzlení a  legračního Hopsíka. První představení v 10:00 hodin je připraveno pro děti z mateřských škol, na druhé představení ve 13:30 hodin mohou přijít malí diváci i se svými rodiči. 

Poslední zářijovou akcí, která se koná v sobotu 23. září je HODINKA PLNÁ ČAR A KOUZEL s kouzelníkem Davidem Kopeckým. Člen Pardubického klubu kouzel a magie si pro příznivce magie připravil hned tři představení, a to v 10:00, 13:00 a 16:00 hodin. Představení je vhodné pro celou rodinu. 

Bližší informace a rezervaci vstupenek si můžete zajistit na telefonním čísle: 739337383 nebo přes email: info@klubkouzel.cz

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru