Pozvánka Ondřeje Pšeničky na online semináře

Krásný den!

Připravili jsme pro vás online semináře, ve kterých vás naučíme jak číst a používat značení karet Butterfly!

Semináře budou hned dva! První, "Základy motýlích karet", je určený pro začátečníky a druhý, "Motýlí karty pro pokročilé", je pro ty, kteří ví, jak fungují naše karty a chtějí se naučit další možnosti jejich využití v praxi.

Oba semináře budeme vysílat na platformě Zoom. První ze seminářů se uskuteční ve čtvrtek 6.5. od 19 hodin. Na seminář pro pokročilé se můžete těšit přesně o týden později, ve čtvrtek 13.5. od 19 hodin. Tato týdenní pauza poskytne prostor účastníkům prvního semináře vstřebat nabité informace a tedy možnost se následně zúčastnit i semináře druhého.

Každý seminář bude dlouhý 1 hodinu a po jeho skončení bude prostor na zodpovězení vašich otázek.

Jak se semináře nebo seminářů zúčastnit? 

Můžete si zakoupit lístek jen na první či druhý seminář, nebo na oba semináře za zvýhodněnou cenu! Lístek na první seminář, "Základy motýlích karet", můžete získat ZDARMA! Lístek získáte, když si do 2. května objednáte balíček značených Butterfly karet. Proč do 2. května? Díky tomu zajistíme, že vám karty dorazí před konáním semináře. (Pro doručení Zásilkovnou, u České pošty toto nemůžeme garantovat.)

Zakoupením lístku získáte kromě přístupu k žívému vysílání také záznam daného semináře (seminářů) a 10% slevu do našeho obchodu! Sleva se vztahuje na všechny značené karty kromě Butterfly Seconds a bude ji možné uplatnit do 31. května.

Těšíme se na vás 6. května u prvního živého semináře z Wonderlandu!

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru