Český kouzelník Ondřej Pšenička se svými originálními kartami Butterfly Playing Cards dobyl Ameriku!

Ve čtvrtek 24. 8. večer byl na tevizní stanici CW Network odvysílán nový díl populárního kouzelnického pořadu FOOL US světově proslulých kouzelnických legend Penna & Tellera. V tomto díle se pokusil přelstít hlavní protagonisty i český kouzelník Ondřej Pšenička. A podařilo se!!!

Ondřej si pro svůj výstup připravil speciální kouzlo s jeho originálnimi kartami Butterfly Playing Cards"Říkám tomu Fool Us Act, protože jsem ho vytvořil speciálně pro Fool Us," vysvětluje Ondřej Pšenička.

V Česku i na Slovensku má Ondřej mnoho přátel a fanoušků, kteří si nenechali ujít noční vysílání, a tak ve 2 hodiny sledovali přes internet tuto show a netrpělivě očekávali, co Ondřej předvede a jak uspěje. Na jejich podporu Pšenička reagoval ihned po odvysílání: "Těší mě blahopřání od přátel z Čech - známých i neznámých, jsem rád, že je na mě moje česká kouzelnická rodina pyšná."

Ondrovi k jeho velkému úspěchu gratulujeme a jsme pyšní na to co umí, co dokázal a jak skvěle propaguje náš společný zájem - moderní magii. Děkujeme!

Foto: Paul Kriz

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru