Nové vydání magazínu Moderní magie.

Milí kouzelníci, milé kouzelnice a a všichni přátelé magie a kouzel, ani nevíte, jak velkou mám radost, že je mezi vámi další Moderní moderní magie. 

Moderní magie je shrnutím posledního čtvrtetí roku 2017. Hlavní reportáží je rozhovor s Ondřejem Pšeničkou, který nejen mně, ale také paní korektorce Daně Klimešové a grafikovi Josefu Omelkovi trošku zamotal hlavu. Povídání Ondřeje s Radkem Pěkným je úžasné, motivační a samozřejmě kouzelné... ale také je velmi dlouhé! Proto jsme si dlouho lámali hlavu nad tím, jak jej do magazínu zalomit. Tento rozhovor bychom mohli vydat dokonce snad i jako nové celé číslo Moderní magie. Bohužel to nejde, proto celý rozhovor zveřejníme na našem webu. 

Podzim byl docela nabitý kouzelnickými událostmi, snažili jsme se v reportážích zachytit Kouzelný koktejl, semináře Willa Houstouna i Johna Careyho, magickou Posilovnu, dění v našich klubech Motorlet, MKP, Nové scény magie, Magické lóže i Pardubického klubu kouzel a magie. Zavzpomínáme na světové legendy a také si zabádáme v historii s Muzeem kouzel v Pardubicích.

Toto vydání Moderní magie je opět plné zajímavého čtení. Proto si jej vychutnejte v klidu, třeba se skleničkou kvalitního vína nebo dobré kávy. Udělejte si pohodlí a pusťte se to do toho. Užijte si ho!

Pokud někomu ze členů ČMS nebyl magazín Moderní magie doručen, prosím, kontaktujte přímo Jiřího Hadaše na e-mail: prezident@ceskymagickysvaz.cz

Jirka Hadaš

Titulka magazínu Moderní magie

Další fotografie

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru