Milí kouzelníci, milé kouzelnice a všichni přátelé magie a kouzel, 

ani si nedokážete představit, s jakou radostí jsem vám rozesílal toto vydání Moderní magie. Mám radost nejen z toho, že se nám KONEČNĚ podařilo toto dvojčíslí dokončit a zachovat tak posloupnost vydávání našeho magazínu, ale především mám radost z jeho obsahu. Je opravdu  plný skvělé magie.

Snažili jsme se v tomto čísle zachytit všechny okamžiky uplynulé doby tak, abychom i nadále v Moderní magii měli kroniku, která zachová do budoucna důležité okamžiky v našem magickém světě. Bylo to opravdu těžké a přiznávám se, že doba, kterou to trvalo, byla i pro mě nepříjemná. Snažím se vždy, aby obsah Moderní magie byl aktuální, abychom reagovali na aktuální dění a byli stále v obraze, ale s takto pozdním vydáváním se mnohdy pozvánky a reportáže již míjejí účinkem. Přesto všechno se snažíme o to, abychom nevynechali ani jedno číslo a vždy měli (i když se zpožděním) všechna čísla pohromadě. Takže i nyní, když v ruce máte toto nové vydání, se snažíme dohnat náš skluz a připravujeme další Moderní magii. 

V tomto vydání se nám podařilo zaznamenat opravdu mnoho různých informací a zpráv nejen ze světa, ale i od nás z České republiky. Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor s Davidem Goldrakem, mnoho reportáží z kouzelnických akcí a fotoreportů, zaznamenali jsme významné události z našich klubů, opět nahlédneme i do historie a na vaše přání jsme připravili návody na nová kouzla. Touto cestou chci poděkovat Ladislavům Horákovým, kteří ve svém Magic studiu 2000 pro každého z vás vyrobili a věnovali gimmickovou kartu ke kouzlu Vševidoucí oko, která je přílohou tohoto vydání. 

Takže si nyní udělejte pohodlí, uvařte dobrou kávu nebo čaj a pusťte se do čtení. Věřím, že to čekání stálo za to a tentokrát si novou Moderní magii opravdu užijete!

S díky a kouzly Jirka Hadaš

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru