Pozvánka na seminář a workshop agentinského kouzelníka Nicoláse Pierriho 
 
V sobotu 16. listopadu se od 15:00 hodin v Karlínském Spektru - Podsklepeno koná další exkluzivní seminář, který pro nás zajistil Ondřej Pšenička. Tentokrát do Prahy za námi zavítá argentinský kouzelník NICOLÁS PIERRI. 
 
Nicolás pravidelně vystupuje v Hollywoodském Magic Castlu. Se svým seminářem a show projel Spojené státy, Mexico i Jižní Ameriku, v Evropě Španělsko, Švédsko a Norsko. Nyní zavítá i k nám do České Republiky!
 
Ve svém pražském semináři bude hovořit především o kreativitě a naučí vás techniky, které mu pomohly vytvořit mnoho kouzel a prezentací, jimiž se dostal do povědomí světové kouzelnické veřejnosti.
 
Naučí vás, jak kouzly své obecenstvo nejen rozesmát, ale dotknout se jeho emocí. Jak svým představením můžete vyvolat radost, lásku, strach, touhu či vzrušení v srdcích vašich diváků.
 
Seminář trvá 2 hodiny a bude s českým překladem. Účastnický poplatek na seminář je 300 Kč pro členy ČMS a 600 pro nečleny.
 
Workshop
V neděli 17. 11. od 10:00 bude mít Nicolás Pierri 4-hodinový workshop na karetní a mincovní kouzla a techniky. Workshop bude v anglickém jazyce bez překladu a stojí 1000,- Kč nebo 40 euro na osobu a je kapacitně omezen pouze pro 12 účastníků. Workshop bude probíhat v prostorách Illusion baru v Praze. 
 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru