23. MISTROVSTVÍ ČR V MODERNÍ MAGII 2018 - KOUZELNÝ KOKTEJL 2018

Odborná porota byla složena ze sedmi členů, u kterých jsme přesvědčeni, že svými odbornými znalostmi, zkušenostmi, profesionalitou a celosvětovým magickým přehledem přistoupili k hodnocení jednotlivých soutěžících zodpovědně.

V odborné porotě zasedli: Mgr. Petr Kravčík - předseda poroty, Zdeněk Schejbal, Jaroslav Kunc, Josef Poncza, Aleš Hrdlička, Milan Skržek a Steffen Taut.

Výsledky soutěže:

1. místo - Štěpán Šmíd

2. místo - Filip Stružka

3. místo - neuděleno

V kategoriích komická magie a mentální magie nebylo uděleno žádné ocenění.

Celkové bodové hodnocení soutěžících:

kategorie

39,3

Ondřej Soukup

35,4

Během tří soutěžních bloků jsme viděli ostřílené kolegy i nové tváře. Jsem rád, že přípravu na nejvyšší soutěž ČR nepodcenili a přistoupili k mistrovství zodpovědně. I když se porota rozhodla neudělit některá místa v jednotlivých kategoriích, věřím, že na soutěžní klání nezanevřete. A pevně věřím, že to všechny nakopne k novým nápadům, ještě lepším výkonům a především ke změně myšlení, jak uchopit moderní magii do svých rukou moderně a magicky! Jsem si jistý, že mnozí z vás už tím směrem našlápli a jsem přesvědčen, že další mistrovství si už své mistry najde!!! Těším se.

Mgr. Jiří Hadaš

prezident ČMS