MASTERS OF MAGIC online - UNITED MAGICIANS FOR THE WORLD

Ve dnech 22., 23. ,24. a 25. října proběhne kouzelnická událost tohotu roku!

Organizátoři populární světového kongresu Masters of Magic ve spolupráci s FISM připravili největší crowdfundigový projekt v oblasti kouzelnického umění UNITED MAGICIANS FOR THE WORLD. Během těchto mimořádných čtyř dnů je pro vás připraveno:

100 hodin magie

100 skvělých umělců

100 live show

United Magicians for the World je největší projekt, který kdy byl vytvořen, aby pomohl mladým kouzelníkům, kteří v rámci celosvětové koronavirové pandemii utrpěli a nemohou se zúčastnit soutěží FISM.

"Sníme o vytvoření něčeho zvláštního, co si každý v magii může pamatovat nejen z hlediska video obrazovek, ale také s emocionálním kontaktem, který umožňuje, aby se naše láska k magii stala jedinečným zážitkem, který spojuje digitální svět se skutečným světem, a to vše tím, že pomáhá ostatní. Je to šílený projekt, a nikoli podnikatelský. Proto to považuji za crowdfunding. Všechno bude věnováno mladým kouzelníkům v nouzi a spravováno přímo FISM. Pokud nepomůžeme mladým lidem, magie se nebude vyvíjet a bude mít problémy přežít."

Webové stránky a vstup do této konference zde: >>>UNITED MAGICIANS FOT THE WORLD<<<

Účastnický poplatek a vstup je ZDARMA!

Je pro vás připravena řada místností pro živé „Jam sessions“, kde mohou všichni nadšenci komunikovat a sdílet nápady v různých oblastech zájmu, například:

• Close-Up

08AM – 09AM – Artist: The Great Tomsoni – Memories
09AM – 10AM – Artist: Simone Ravenda
10AM – 11AM – Artist: Perseus Akromanis
11AM – 12PM – FISM Guests: Domenico Dante, Andrea Baioni, Peter Din, Christina Nyman, Priska Walther, Xavier Tapias
12PM – 01PM – Artist: Gianni Mattiolo

08AM – 09AM – Jam Session: Elastic Magic
09AM – 10AM – Artist: Lu Chen
10AM – 11AM – Artist: Christian Schenk
11AM – 01PM – Special Event: CREATIVE PANNEL ABOUT CREATIVITY with Kevin James, Gaetan Bloom, Rafael Van Herck, Adrian Soler
01PM – 02PM – Artist: Jean Xueref