Pozvánka na Magic Open Fest 2021 v Postoupkách

Už nám pomalu klepe na dveře 8. ročník Magic Open Festu v Postoupkách u Kroměříže!

Unie moravských kouzelníků, Český magický svaz a manželé Milan a Jana Šmelkovi vás zvou do Postoupek na další ročník kouzelnického potlachu, který se bude konat 13. a 14. srpna 2021 na farmě Milana Šmelka, Postoupky č. 104 u Kroměříže.

Tradičně se můžete těšit na bufety s občerstvením, zásoby tekutin všeho druhu, pochoutky, jsou zajištěny noclehy nejen v Kroměříži na ubytovně, ale také prostory pro ty, kteří to řeší přespáním ve spacáku na jevišti, ve stanu, na gaučích nebo v autě. Účinkující i účastníci dostanou upomínkové dárky.

Prosíme tedy všechny, kteří se chystají akce zúčastnit, aby co nejdříve kontaktovali Milana Šmelka ohledně zajištění ubytování a dopravy a zájemci o účinkování v pátečním a sobotním programu či seminářích kontaktovali Josefa Ponczu.

MAGIC OPEN FEST

13. – 14. srpna 2021

UBYTOVÁNÍ: na ubytovně hotelové školy v Kroměříži, (cca 4 km od místa dění), zajistí Milan Šmelko, tel: 723 179 860. Nebo ve vlastním stanu, v autě, v šatně, na jevišti ve spacáku.

TAXI: v noci do Kroměříže a ráno zpět zdarma, pokud bude plně obsazeno, nejméně 3 osoby.

POPLATEK na místě: 250,- Kč na osobu na den, účinkující bez poplatku.

Kdo má zájem vystupovat pro veřejnost, v mikromagii nebo semináři, hlaste se u Josefa Ponczy: tel. 603 439 867.

PROGRAM:

PÁTEK:  od 13.00     Slet magiků, volná zábava s kouzlením

17.00     1. MAGICKÁ SHOW PRO VEŘEJNOST

21.00     Další čarování až do PŮLNOCI

SOBOTA:      9.00    Snídaně

10.00     MIKROMAGIE A SEMINÁŘE

13.00     oběd, volná zábava

15.00     2. MAGICKÁ SHOW PRO VEŘEJNOST

20.00     KOUZLENÍ pro štamgasty, volná zábava, po setmění OHŇOVÁ SHOW

NEDĚLE: Snídaně.

Kdo bude mít zájem, během pobytu může navštívit historické město Kroměříž: zámek, zámecké zahrady, vinné sklepy, skleník a jiné památky.

Změna programu vyhrazena!

Dobrou náladu a kouzla s sebou!