POZVÁNKA NA MAGIC OPEN FEST 2019

Už nám pomalu klepe na dveře 6. ročník Magic Open Festu v Postoupkách u Kroměříže, který se bude konat 23. a 24. srpna 2019. Milan Šmelko propůjčil svou ptačí farmu magickému festivalu, možná jedinému v Evropě, který se koná pod širým nebem.

Podle posledních informací, na které jsme čekali, je už skoro vše připraveno, aby mohl být festival zahájen. Připraveny jsou bufety s občerstvením, zásoby tekutin všeho druhu, pochoutky, podium a šatny, jsou zajištěny noclehy nejen v Kroměříži na ubytovně, ale také prostory ty, kteří to řeší přespáním ve spacáku na jevišti, ve stanu, na gaučích nebo v autě. Účinkující i účastníci dostanou upomínkové dárky.

Těšíme se na nové účinkující i seminaristy, na přátelské večery s diváky, pro které vždy účastníci kouzlí u stolů do pozdních večerních hodin. Letos je to po Magické posilovně v Přerově a Pasparthově memoriálu v Hulíně, který se konal koncem května v rámci 130. výročí narození patrona UMK Jana Zaorálka – Paspartha, už třetí akce Unie moravských kouzelníků. Magic Open Fest navštíví také rodina tohoto slavného moravského kouzelníka, dále Michal Kafan, mistr Československa v moderní magii z roku 1972, který po loňské návštěvě farmy projevil přání oslavit své životní jubileum 80 let s kouzelníky, kteří na festival přijedou. Mezi seminaristy, kterých už je pět přihlášených, bude i Australan Warwick Harvey, Zdeněk Seemann, Bohuš Kocich, Laďa Horák, Josef Poncza a další.

Program pátek 23. 8.

Očekávaný příjezd účastníků po 14. hodině.
Zahájení festivalu a vystoupení pro veřejnost v 17 hodin. Po setmění ohňová show a volná zábava s kouzlením do 24.00 hod.


Program sobota 24. 8. 

Snídaně od 9 hodin. V 10.00 hodin semináře.
15.00 hod. vystoupení pro veřejnost, volná zábava a čarování, jak dlouho kdo vydrží. Večer odvozy na ubytování taxíkem zdarma.

Vstupné pro účastníky: 250,-Kč/1 den (v ceně jsou i dárky od pořadatele).
Přihlášky účinkujících a seminaristů: Josef Poncza, tel. 603 439 867.
Účast na festivalu - rezervace vstupenek a noclehů: Milan Šmelko, tel. 723 179 860.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru