Pozvánka na mezinárodní festival moderní magie KOUZELNÝ KOKTEJL 2019

Vážení přátelé, srdečně vás zveme na další ročník festivalu - KOUZELNÝ KOKTEJL 2019, který se koná ve dnech 13. až 15. září 2019 v prostorách Městského centra kultury a vzdělávání - Sokolovna, Tyršova 424, Týn nad Vltavou. 

Jako každý rok si užijeme maškarní ples, tajný výlet a pobavíme se nad skleničkou něčeho dobrého. Těšit se můžete na hlavní hvězdu festivalu, kterou se letos stane a svůj seminář předvede kolumbijský kouzelník FELIPE COSTA SALAMANCA.

Ať už děláte kouzla pro děti či dospělé, Felipe Costa Vám má co nabídnout. "Pollo" - neboli Kuře, jak si tento kouzelník, žonglér, bavič a publicista z Kolumbie přezdívá k nám zavítá v rámci svého evropského turné. Studoval obor Sociální komunikace na univerzitě v Bogotě, zkušenosti z vystupováním má nejen ze své rodné Latinské Ameriky, ale také z evropských měst jako jsou Madrid, Barcelona, Paříž či Řím. Mluví několika světovými jazyky, kromě španělštiny a angličtiny ovládá také francouzštinu a italštinu. Účastnil se řady projektů a spolupracoval například s pařížskou organizací Le Plus Petit Cirque du Monde či s newyorskou Circus of the Kids. Neustále se ve svém umění zdokonaluje, po celém světě absolvoval řadu kurzů zaměřených na burlesque, comedy, herectví apod.

 Přihlášky a rezervace ubytování: Renata Táborská- rjuzova@seznam.cz, tel. 775 30 75 85, nebo stačí napsat zprávu na FB- Renata Juzová Táborská.

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru