Již za týden vypukne mezinárodní festival moderní magie KOUZELNÝ KOKTEJL 2019

V pátek 13. září město Týn nad Vltavou opět po roce přivítá kouzelníky a příznivce moderní magie! Kouzelnice Renata Táborská společně s Danou Blechovou pořádájí další ročník mezinárodního festivalu moderní magie KOUZELNÝ KOKTEJL 2019. 

Jako každý rok si užijeme maškarní ples, tajný výlet a pobavíme se nad skleničkou něčeho dobrého. Těšit se můžete na hlavní hvězdu festivalu, kterou se letos stane kolumbijský kouzelník FELIPE COSTA SALAMANCA.

Mezi dalšími hosty, kteří předvedou nejen své kouzelnické umění budou Matýsek a Zdeněk Polach, zpěvák Jan Smigmator, semináře předvedou Valeriy Bastrakov, Felipe Costa Salamanca a Jan Mazáč. Celým Kouzelným koktejlem bude diváky provázet populární moderátor Slávek Boura. 

Festival se koná koná ve dnech 13. až 15. září 2019 v prostorách Městského centra kultury a vzdělávání - Sokolovna, Tyršova 424, Týn nad Vltavou. 

Přihlášky a rezervace ubytování: Renata Táborská- rjuzova@seznam.cz, tel. 775 30 75 85, nebo stačí napsat zprávu na FB- Renata Juzová Táborská.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru