Kouzelníci Dejf & Petr nabízejí originální kouzelnické triko.

Jsi kouzelník? Chceš to dát vědět okolí jako my? … Tak začni nosit triko JSEM KOUZELNÍK. 

Tak začíná upoutávka na nová kouzelnická trika, která si nejen pro své fanoušky připravili populární kouzelníci a youtubeři Dejf & Petr. David Václavík a Petr Řehák tak na český trh přichází s originálním nápadem na módní kouzelnický doplněk, který není jen pro jejich fanoušky, ale také pro kouzelníky a příznivce moderní magie. 

Dokonce triko není primárně zaměřeno na reklamu jejich youtubového kanálu, kluci na něj nevložili žádné výrazné prvky jejich jmen či loga, ale pohráli si s nápadem propojit jednoduchý nápis s youtubovým designem. Stylový nápis na hrudi v barvách youtube zaujme určitě každého, koho potkáte a aniž byste na sebe museli upozornit, že jste kouzelník, určitě po vás lidé budou chtít nějaká kouzla vidět.

S tričkem samozřejmě můžete i kouzlit. Na zádech se ukrývá předpověď pro mnoho různých karetních triků či mentální předpověď. 

V nabídce je triko k dispozici v bílé barvě, vyrobenou je pouze 50 kusů. Ale jsem přesvědčen, že Dejf & Petr zcela jistě zareagují na poptávku a trika nechají dotisknout. 

Bližší informace se dozvíte na webu (odkaz je aktivní, stačí jen na něj kliknout a budete přesměrováni na danou stránku): >>>Dejf&Petr<<<

Autor příspěvku: Jiří Hadaš

 

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru