Pozvánka na seminář argentinského kouzelníka Ignacia Lópeze

V neděli 20.10. 2019 se od 16:00 hodin v Karlínském Spektru - Divadlo koná další exkluzivní seminář, který opět pro nás zajistil Ondřej Pšenička. Tentokrát do Prahy za námi zavítá argentinský kouzelník IGNACIO LÓPEZ. 

Ignacio López vyhrál v roce 2015 Mistrovství Jižní Ameriky v kategorii Salónní magie a získal 3. místo v kartomagii. Následující dva roky projel se svým představením latinskou Ameriku a vloni Španělsko.

Ve svém semináři vás naučí kouzla ze svého vítězného programu. Například skvělou variantu stoupající karty ve sklenici, trhání a zcelení novin bez gimmicků, anebo vylepšenou verzi Slydiniho sympatických šátků. Dále předvede a vysvětlí několik originálních efektů včetně nesmírně chytrého objevení sklenice, skvělého na začátek salónního vystoupení. Také vám představí výsledky svého více než patnáctiletého studia téměř zapomenutého a v jeho podání nesmírně magického Hofzinserova kouzla Karta natištěná na kapesníku.
 
Tyto efekty a jejich analýza jsou však pouze záminkou mnohem hlubšího účelu: prezentace způsobu vytváření vlastního osobitého stylu, a tvorby a studia kouzel, které jsou základnou kouzelnické praxe.
 
Seminář s českým překladem bude trvat cca. 2 hodiny.  Účastnický poplatek na seminář je 300,- Kč pro členy ČMS a 600,- pro nečleny.

V listopadu se také můžete těšit na další exkluzivní seminář. Ondřej Pšenička do Prahy pozval argentinského kouzelníka NICOLÁSE PIERRIHO. 

Seminář se uskuteční v sobotu 16.11. 15:00 v tradičních prostorách Karlínského Spektra - Podsklepeno. V neděli je pak připraven 4 hodinový workshop na karetní a mincovní techniky. 
 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru