HISTORY OF MAGIC - nová kniha z produkce Davida Copperfielda

"S potěšením oznamuji svou novou knihu - osobní prohlídka mého tajného kouzelnického muzea a jedinečný pohled do skrytého světa zázraků. Stovky fotografií. Nyní je k dispozici k předobjednání!" David Copperfield

Ilustrovaný, osvětlující pohled do světa iluzí od největšího a nejúspěšnějšího kouzelníka na světě, zachycující jeho odvážné a vynalézavé praktiky a představující nejslavnější artefakty umělecké formy, které se nacházejí v tajném muzeu Davida Copperfielda.

Na této osobní cestě jedinečným a pozoruhodným divadelním uměním profiluje David Copperfield dvacet osm nejvýznamnějších světových kouzelníků. Kniha History of Magic Davida Copperfielda vás vezme na divokou cestu díky pozoruhodným výkonům největších kouzelníků v historii. Od soudce ze 16. století, který napsal první knihu o kouzlení, přes bouřlivá dvacátá léta a muže, který oklamal Houdiniho, až po ženu, která levitovala, zmizela a chytila kulky do zubů.

Tito kouzelníci byli svým způsobem všichni cizinci, mnozí z nich se rozhodli použít magii k úniku z přísných tříd a konvencí. Ale všichni transformovali populární kulturu, přizpůsobenou společenským změnám, objevili vnitřní fungování lidské mysli, přijali nejnovější technologické a vědecké objevy a vzali umění magie do nebývalých výšin.

Neuvěřitelné příběhy doplňuje více než 100 dosud nezveřejněných fotografií artefaktů z Copperfieldova exkluzivního Museum of Magic, včetně manuálu o sleight of hand ze 16. století, Houdiniho kazajek, pout a komory na mučení vodou, slavného aparátu Dantova řezání napůl, Alexanderův technologicky vyspělý turban, který mu umožňoval číst myšlenky lidí, a dokonce i některé mince, které kouzelně prošly rukama Abrahama Lincolna. Na konci knihy se určitě podělíte o Copperfieldovu vášeň pro sílu magie.

Bližší informace a předobjednávka zde: >>>HISTORY OF MAGIC<<<

Další fotografie