Po čtyřech letech se do Prahy vrací Fritz Alkemade

Nenechte si ujít exkluzivní uzavřený workshop holandského kouzelníka Fritze Alkemadeho a jeho show! Magazínem MagicSeen byl označen za “nejžhavějšího holandského kouzelníka”, vystupoval v prestižním kouzelnickém klubu Magic Circle v Londýně, taktéž v Magic Castle v Hollywoodu, je jediným nizozemským kouzelníkem, který kdy kouzlil na všech kontinentech a nyní, jej budete mít možnost spatřit v Praze!

Do Prahy zavítá holandský kouzelník Fritz Alkemade ve dnech 9. a 10. března 2019.

V neděli 10.3. proběhne od 11:00 do 13:00 hodin workshop, na kterém se budete moci naučit nejen kouzla s kartami, mincemi, vizitkami, ale kde také získáte spoustu tipů na to, jak zlepšit své vystoupení či marketing. Workshop je uzevřený pouze pro omezenou skupinu osob, proto neváhejte organizátory kontaktovat co nejdříve. Cena workshopu je 800 Kč, člen ČMS získává příspěvek 100 Kč. Workshop proběhne v anglickém jazyce bez překladu. 


Den před seminářem, v sobotu 9.3. od 19 hodin bude mít Fritz vystoupení v Magic Baru. Cena vstupného na vystoupení je 200 Kč. Pro účastníky nedělního workshopu je vstup zdarma! 
 

Bližší informace obdržíte v Illusion baru Praha >>>ILLUSIONBAR<<< nebo na telefonu +420 773 435 445

S příchodem jara se opět můžete těšit na skvělou magii…

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru