Hvězda Las Vegas a kouzelnická legenda David Copperfield byl nucen zrušit několik představení ve svém v MGM Grand poté, co byl člen týmu pozitivně testován na COVID-19

Návrat Davida Copperfielda není jednoduchý. Po dlouhých šesti měsících, kdy v březnu byla v LasVegas ukončena veškerá zábava na základě oficiálního zákazu kvůli koronavirové pandemii, se 6. listopadu mohl David Copperfield vrátit do svého divadla MGM Grand a opět předvádět svou show publiku. Samozřejmě vše bylo připraveno za mnoha bezpečnostních opatření, divadlo bylo také upraveno a sál se 750 místy byl omezen na kapacitu 250 diváků. 

Teprve po 17 odehraných přestaveních musel David Copperfield od pátku zrušit svou show. Copperfield v neděli 15. listopadu v noci potvrdil, že člen jeho týmu měl pozitivní testy, a tak museli od pátku pozastavit všechna představení.

V prohlášení jménem týmu Davida Copperfielda se píše: Jsme tak hrdí na tým Copperfield-MGM, který na představení spolupracuje s využitím aktuálních pokynů CDC. Odehráli jsme 17 představení. Jak bylo řečeno, člen týmu obdržel pozitivní výsledky testů a z důvodu velké opatrnosti jsme pozastavili show, abychom nechali znovu testovat celý tým. Od opětovného otevření bylo publikum úžasné a opatrné a bylo velmi povzbudivé sledovat, jak dodržují pravidla a zároveň se skvěle baví.

David Copperfield vystupuje každý večer v 19:00 a 21:30, v sobotu přidává další představení v šestnáct hodin. Show plánují vrátit co nejdříve.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru