Ondřej Pšenička potřetí v TV show Penn & Teller: Fool Us!

V pondělí 22. června se vrací na televizní stanici CW Network populární show Penn & Teller: FOOL US!. V premiérovém díle 7. série se pokusí populární dvojici Penna a Tellera přelstít také náš kouzelník Ondřej Pšenička. A to již potřetí! V první epizodě účinkují společně s Ondřejem Pšeničkou také Shawn Farquhar, Paul Gertner-Gaertner a Helen Coghlan.  

Nesmíme zapomenout podotknout, že Ondřejovi se podařilo "dobýt" Ameriku poprvé v roce 2017, v roce 2019 získal trofej Foll Us podruhé... a jak Ondřej dopadne v pondělí, získá pomyslný hattrick? Sledujte a laďte CW Network nebo sledujte na YouTube v noci 22. června. 

Na svém facebooku Ondřej zve fanoušky ke sledování slovy: 

"Pamatujete si, jak jsem oznámil, že mé druhé vystoupení na Fool Us byl nejtěžší výkon mého života? Netušil jsem, co mě čeká v další sezóně. Pokud chcete vidět zdaleka nejobtížnější výkon mého života, podívejte se na 7 sezónu Penn & Teller: Fool Us! příští týden. Pokusím se je oblbnout potřetí!"

Fool Us je kouzelnická soutěž, ve které kouzelníci předvádějí triky před Pennem a Tellerem. Pokud tato americká komediální dvojice nedokáže přijít na to, jakým způsobem kouzelník trik provedl, obdrží kouzelník cenu Fool Us a vyhrává zajímavou nabídku v podobě vystoupení na závěr světově proslulé show Penna & Tellera v Las Vegas.

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru