Jarní magická posilovna bude pod taktovkou ASTORA z Maďarska

Unie moravských kouzelníků, z.s. zve všechny přátele moderní magie na tradiční jarní magickou Posilovnu do Přerova. Koná se v sobotu 6. dubna 2019 v kongresovém sále Laguna Hotelu Fit v Přerově. Začátek je v 10:00 hodin.
 
Nenechte si ujít originální seminář exkluzivního hosta ASTORA z Maďarska!
 
Astor, majitel společnosti Astor Magic Company, se narodil v zemi, kde se narodil Drácula, v krajině v Transylvánii. Předtím, než v roce 1995 založil svou společnost pro výrobu kouzelnických rekvizit a potřeb pro kouzelníky, pracoval jako profesionální kouzelník. Vedle provozování společnosti  Astor předvedl řadu seminářů po celé Evropě, USA a dokonce i v Japonsku.

Na kouzelnickém festivalu FFFF v Batavii, New Yorku v roce 2008 byl oceněn bakalářským magickým diplomem "Bachelor of Magic Diploma", v roce 2011 magisterským diplomem magie "Master of Magic Diploma" a v roce 2015 doktorem magického diplomu "Doctor of Magic Diploma".

V roce 2015 a 2017 byl Astor pozván, aby vystoupil ve slavném kouzelném zámku The Magic Castle v Hollywoodu. Pracoval zde vždy po dobu jednoho týdne, kdy předvedl dohromady celkem 28 show. 

Společnost Astor Magic distribuje po celém světě vysoce kvalitní magické triky (nejznámější jsou z oboru klasické mentální magie).

 
Páteční Předposilovna
 
Nezapomeňte, že kouzelné setkání začíná již v pátek tzv. Předposilovnou v restauraci U Radnice. Rezervace salónku je od 17:00 hodin.
 
Magická Posilovna se koná v rámci Školy magie za finanční podpory ČMS.

 

Další fotografie

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru