Nové vydání magazínu Moderní magie

Milí kouzelníci, milé kouzelnice a a všichni přátelé magie a kouzel, tento týden jsme mezi vás rozeslali další vydání Moderní magie. 

Kromě tradičních rubrik jsme tentokrát pro vás připravili exkluzivní rozhovory s protagonisty show The Illusionists v Praze. A jako bonus si František Fiala připravil návod kouzla THE OTHER HALF, které jsme společně se všemi diváky v rámci pražské show mohli vyzkoušet s Luisem De Matosem. 

Členové KIM - clubu Praha se tradičně i v letošním roce zúčastnili BLACKPOOL MAGIC CONVENTION 2018 a připravili pro náš magazín reportáž. Nezapomněli jsme také na informace z našich klubů, reportáž z pražského semináře Thoma Petersona a v historii kouzelnických rekvizit, které pro nás připravuje Muzeum kouzel Pardubice, se seznámíme s rekvizitou Křišťálové hodiny. 

V rámci finančních úspor jsme první várku magazínu mezi vás osobně rozdali na mezinárodním festivalu moderní magie MAGIC FESTIVAL 2018 v Uherském Hradišti. Proto se může stát, že někdo z vás Moderní magii neobdržel. 

Pokud někomu ze členů ČMS nebyl magazín Moderní magie doručen, prosím, kontaktujte přímo Jiřího Hadaše na e-mail: prezident@ceskymagickysvaz.cz

 

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru