Představujeme vám Český magický svaz, z.s., střešní organizaci všech českých, moravských a slovenských kouzelníků, která byla založena již v roce 1969. Ve svých řadách sdružujeme aktuálně cca 400 kouzelníků z celé naší a Slovenské republiky, kteří se zajímají o moderní magii na profesionální nebo zájmové úrovni. Naši aktivní členové se zabývají všemi žánry, které moderní magie obsahuje. Máme mezi sebou i několik nositelů významných zahraničních cen.

Vydáváme vlastní odborný časopis Moderní magie, který zdarma posíláme exkluzivně pouze našim členům. Český magický svaz je vyhlašovatelem prestižního Mistrovství České republiky v moderní magii a podporuje také finančně většinu významných tuzemských festivalů moderní magie. Pro všechny naše členy pořádáme 4x ročně odborná školení, pravidelně spojená s malými kouzelnickými burzami.

Český magický svaz je členem mezinárodní asociace národních kouzelnických svazů FISM. Tato vrcholná mezinárodní organizace zastřešuje všechny členské země a je vyhlašovatelem mistrovství světa. Této nejvyšší a nejprestižnější světové soutěže se může za Českou republiku účastnit pouze kouzelník, který je členem Českého magické svazu. Zpravidla to bývá Mistr republiky v moderní magii. Mistrovstí České republiky v moderní magii má výlučné právo vyhlašovat pouze Výkonná rada ČMS. Více informací o FISM naleznete na www.fism.org

Český magický svaz řídí Výkonná rada, která je volena Magickým sněmem. V naší republice máme několik agilních magických klubů. Velmi rádi navážeme spolupráci s dalšími zájemci o kouzlení a moderní magii, kteří projeví zájem.