Výsledky soutěže VII. mezinárodního festivalu moderní magie MAGIC FESTIVAL 2018

Vrcholem MAGIC FESTIVALU 2018 byl slavnostní galavečer MAGIC GALA SHOW, během kterého byly vyhlášeny výsledky festivalové soutěže a také uděleny dvě speciální ceny.

Cenu starosty města Uherské Hradiště, kterou osobně Ing. Stanislav Blaha předal, obdržel prezident festivalu Jiří Hadaš. Cena poroty byla udělena nejmladšímu účastníkovi, šestiletému kouzelníkovi Jáchymu Hollanovi z Brna.

V rámci gala byla také vyhlášena hlavní cena Grand Prix, kterou získal Radek Vylíčil dosažením největšího počtu bodů v soutěži. Radek tak svým nejlepším výkonem obhájil cenu Grand Prix z minulého ročníku MAGIC FESTIVALU.

V odborné porotě zasedli: předseda poroty PhDr. Alexander Gerič, Petr Kravčík, Zdeněk Schejbal, Ondřej Pšenička a Jaroslav Kunc.

Bližší informace a celkové bodové hodnocení je zveřejněno na webu festivalu: >>> MAGIC FESTIVAL <<<

Výsledky MAGIC FESTIVAL 2018:

GRAND PRIX - Radek Vylíčil

Mikromagie:

1. místo - Filip Stružka
  2. neuděleno
  3. místo - Emil Šulek

Jevištní magie do 18 let:

1. místo - Eliška Horáková
  2. místo - Szilárd Farkas
  3. místo - Veronika Černá

Jevištní magie nad 18 let: