Nové vydání magazínu MODERNÍ MAGIE 3 - 4/2018

Milí kouzelníci, milé kouzelnice a a všichni přátelé magie a kouzel, ani nevíte, jak velkou mám radost, že je mezi vámi další Moderní moderní magie.

Nové vydání Moderní magie je dvojčíslem. Asi se všichni divíte „Proč zase dvojčíslo?“ Materiálu bylo hodně, ale museli jsme tím opět reagovat na finanční situaci svazu a naše možnosti. A právě vydáním dvojčísla a s jedněmi poštovními náklady se nám podařilo ušetřit nemalé peníze v rozpočtu.

V tomto vydání jsme se snažili zachytit nejdůležitější okamžiky z naší magie. Připravovalo se opravdu dlouho. Ale čekání se vyplatilo! Těšit se můžete na reportáže z magických akcí, nezapomněli jsme ani na velmi důležitou historii, kde vzpomeneme na Kellnerovo výročí a na další historické kouzlo Studánka lásky. Opět se nám podařilo připravit exkluzivní rozhovor, tentokrát s Dani DaOrtizem, kterého v Uherském Hradišti vyzpovídal Filip Stružka. V tomto vydání jsme také přichystali tři originální návody na kouzla. A jako dárek od nás přijměte speciální „gimmickovou“ kartu k jednomu z nich.

Toto vydání Moderní magie je opět plné zajímavého čtení. Proto si jej vychutnejte v klidu, třeba se skleničkou kvalitního vína nebo dobré kávy. Udělejte si pohodlí a pusťte se to do toho. Užijte si ho!

Pokud někomu ze členů ČMS nebyl magazín Moderní magie doručen, prosím, kontaktujte přímo Jiřího Hadaše na e-mail: prezident@ceskymagickysvaz.cz

Jirka Hadaš