Již tuto sobotu nás čeká další významný odborný seminář v rámci Školy magie Českého magického svazu.

Tuto sobotu 31. března nás v Praze poctí svým seminářem další americká kartomagická hvězda. Na své evropské tour se u nás na jeden den zastaví Jason Ladanye z New Yorku.

Jason vystupoval se svými karetními schopnostmi v těch nejúspěšnějších amerických kasinech a spolupracoval na broadwayské show Cheers Live on Stage. V současnosti jezdí po světě se svou show Cons, Cheats, and Scams. Do Prahy přijíždí nejen aby konečně navštívil zemi svých předků, ale aby s českými kouzelníky sdílel něco z materiálu, který ve své show předvádí, a také několik rutin ze své knihy Game Changer, jež vyjde za několik měsíců. Svou průpravu karetního experta získal od svého dlouholetého učitele Darwina Ortize, jenž je autorem mnoha špičkových knih o karetních kouzlech a kouzelnické teorii.

Seminář začíná v 15:00 v divadle Kolowrat v centru Prahy (Ovocný trh 6, Praha 1). Pro členy ČMS je poplatek opět pouze 300,- Kč a pro nečleny 600,- Kč, platí se na místě. Seminář bude překládán do češtiny.

Přihlašte se prosím na emailu info@ondrejpsenicka.com

Těším se na vás, Ondřej Pšenička