Milí kouzelníci, milé kouzelnice a všichni přátelé moderní magie,  

dovolte nám, abychom vás touto cestou pozvali na 23. Mistrovství České republiky v moderní magii, které se koná ve dnech 14. - 16. září 2018 v Městském centru kultury a vzdělávání v Týně nad Vltavou. Vyhlašovatel soutěže je Český magický svaz. Mistrovství se koná ve spolupráci s magickým festivalem Kouzelný koktejl.

Mistrovství ČR v moderní magii 2018 se koná pod záštitou hejtmanky Jihočeského kraje Mgr. Ivany Stráské


PŘEDPOKLÁDANÝ PROGRAM

SOUTĚŽNÍ ŘÁD

KONTAKTY

Již nyní můžeme prozradit, že se můžete těšit na V.I.P hosta - světovou kouzelnickou hvězdu Andiho Gladwina z Anglie, švédského kouzelníka Jahna Gallo a kouzelnického historika a prezidenta Drážďanského kouzelnického klubu Steffena Tauta z Německa. 
 
Aktuální informace budeme průběžně doplňovat a zveřejňovat prostřednictvím webu Českého magického svazu www.ceskymagickysvaz.cz a facebookových stránkách KOUZELNÍCI CZ a Kouzelný koktejl.

!!! UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK SOUTĚŽÍCÍCH JE DO 25. SRPNA 2018 !!!
 

Přihlášky a rezervace ubytování: Renata Táborská - e-mail: rjuzova@seznam.cz, tel. 775 30 75 85. 

 

 !!! V rámci mistrovství se bude konat v neděli 16. 9. od 11.00 MAGICKÝ SNĚM !!!

 

Soutěžní řád

Soutěžní řád pro Mistrovství se řídí podle pravidel a podmínek platného Soutěžního řádu ČMS z roku 2014. K nahlédnutí zde: Soutěžní řád ČMS. Výkonná rada ze 13 kandidátů vybírala a schvalovala členy odborné poroty pro nadcházející Mistrovství ČR v Týně nad Vltavou.

Odborná porota je složena ze sedmi členů, u kterých jsme přesvědčeni, že svou profesionalitou, svými odbornými znalostmi, zkušenostmi a celosvětovým magickým přehledem velmi dobře dokáží u soutěžících nejen kvalitně, ale hlavně zodpovědně rozhodnout o novém mistru ČR.Byli schváleni následující členové poroty: PhDr. Alexander Gerič, Mgr. Petr Kravčík, Zdeněk Schejbal, Jaroslav Kunc, Josef Poncza, Aleš Hrdlička a Steffen Taut.

 

Předpokládaný program

min. 3x soutěžní bloky, 2x společenský večer, 4x odborný seminář, slavnostní galavečer, Magický sněm.

 

Účastnický poplatek

člen ČMS 500 Kč, junior 300 Kč, doprovod juniora 500 Kč, soutěžící člen ČMS 300 Kč, nečlen 1000 Kč, soutěžící nečlen 500 Kč.


!!! V rámci mistrovství se bude konat v neděli 16. září 2018 od 11.00 h MAGICKÝ SNĚM !!!

Ubytovací kapacity a prostory MKD Sokolovny jsou omezeny. Abychom tak mohli pro vás zajistit kvalitní podmínky, rezervovali vám ubytování a vstupenky, prosím, kontaktujte Renatu Táborskou co nejdříve a potvrďte ji svou účast. Nenechávejte přihlášky na poslední chvíli!

Přihlášky a rezervace ubytování: Renata Táborská - e-mail: rjuzova@seznam.cz, tel. 775 30 75 85.

Adresa

Český magický svaz, z.s.
Modřínová 971
252 42 Jesenice u Prahy

Jsme členem FISM

logo fism

Přihlásit odběr novinek

Nahoru