THE ILLUSIONIST V PRAZE

Nejlepší kouzelníci na světě The Illusionists se vrací do Prahy! V loňském roce lámali rekordy v každé zemi, do které zavítali. Vyprodali šest největších hal na světě. Teď The Illusionists - Live From Broadway vyráží na evropské turné, v rámci kterého se v lednu příštího roku vrátí do Prahy!

Představení The Illusionists - Live From Broadway bude v Praze k vidění od 11. do 14. ledna v Kongresovém centru Praha. Celé představení je moderováno a tlumočeno do češtiny.

Sedm nejlepších kouzelníků na světě návštěvníkům opět předvede dechberoucí show plnou dokonalých a často i smrtelně nebezpečných triků a iluzí popírajících fyzikální zákony. Nejslavnější eskapologista Andrew Basso, který je označován za nástupce Harry Houdiniho, kouzelník desetiletí Luis De Matos, Josephine Lee, Leonardo Bruno ze slavné kouzelnické rodiny, manipulátor Yu Ho-Jin, James More z Britain's Got Talent, který sám vyprodává haly v Británii a Enzo - L'insaisissable, který učaroval publiku i porotě ve francouzské obdobě této talentové show, jsou každý mistrem svého oboru a nabídnou divákům širokou paletu kouzel - od pódiových iluzí, přes čtení myšlenek až po eskamotérské úniky z pout či vodních pastí.

Představení The Illusionists - Live From Broadway sahá daleko za hranice lidské představivosti a vítá návštěvníky ve světě, kde nerozeznají realitu od iluze.

SLEVA 10% PRO ČLENY ČMS

Český magický svaz ve spolupráci s českou produkcí Mania promotion připravili slevu v podobě 10% ze vstupného pro členy ČMS a rodinné příslušníky. Vstupenky nelze objednávat samostatně, ČMS na základě vašich požadavků vystaví hromadnou objednávku. Pro objednání vstupenek kontaktujte pouze Věru Balejovou na email: manager@jirihadas.cz. Do emailu uveďte, den, místa v sále a počet vstupenek. Volná místa můžete vybírat na www.ticketportal.cz, cena vstupenky bude odečtena až v hromadné objednávce.