V pátek 24. února 2017 zemřela další světová legenda Daryl. Podle posledních aktuálních zpráv našli slavného amerického kouzelníka oběšeného. Policie zatím pátrá, zda došlo k zavinění úmrtí úmyslně nebo omylem.

Patřil mezi nejúspěšnější a nejvyhledávanější mágy posledních sta let. Seznam úspěchů Daryla Martineze, jehož kouzelnický svět znal pod jménem Daryl, je předlouhý. Oblíbený mág zemřel v pátek 24. února ve věku 61 let a jeho smrt zatím není objasněna. Podle dosavadních prohlášení koronera, který jeho tělo prohlédl, se jednalo o sebevraždu. Není zatím jisté, jestli se mág neoběsil omylem.

Daryla našli oběšeného v pátek odpoledne ve své šatně v The Magic Castle, kde se připravoval na další vystoupení. Na rozdíl od typických iluzionistů se zaměřoval na karetní triky. Právě proto byl také ve svém oboru uznávaným odborníkem. Nevytvářel totiž iluze, klamal pouze pomocí logiky obsažené v kartách.

Daryl působil jako oblíbený mág světového měřítka přes 40 let.