Již za necelých 14 dní nás čeká další významný odborný seminář v rámci Školy magie Českého magického svazu!

Ondřej Pšenička pro nás zajistil a do Prahy pozval dalšího zahraničního kouzelníka Dr. Willa Houstona. Seminář se koná v sobotu 23. září od 15:00 do 18:00 v tradičních prostorách Divadla Spektrum, Karlínské náměstí 7, 186 00 Praha.

Nejlepší close-up kouzelník Magic Circlu za rok 2015, Dr. Will Houstoun, který získal svůj doktorát ve Viktoriánském kouzelnictví a získal i cenu za literaturu od americké Academy of Magical Arts, přijíždí do Prahy se seminářem, jenž je postaven kolem jeho DVD kolekce Modern Magic. V semináři Will učí vybraná kouzla s kartami a mincemi, jež se hodí pro mikromagii i salónní prostředí. S tímto seminářem již objel svět včetně londýnského Magic Circlu a hollywoodského Magic Castlu. Náročnost kouzel v semináři je od jednoduché po středně obtížné a efekty budou probírány podrobně, včetně detailů a teorie, která zaručuje efektivitu daných kouzel.

Odborný seminář se koná nejen pro členy ČMS, ale zúčastnit se ho mohou i vážní zájemci o moderní magii. Cena semináře je pro členy ČMS 300 Kč, pro nečleny 600 Kč. Přihlášky a bližší informace získáte buď přes e-mail: ondrejpsenicka@gmail.com nebo v soukromé zprávě na facebookovém profilu Ondřeje Pšeničky.