Novou Výkonnou radu si na svém sněmu v Týnu nad Vltavou v neděli 18. září 2016 volili členové Českého magického svazu. Hlasy všech přítomných získal dosavadní viceprezident Mgr. Jiří Hadaš, který po sedmi letech vystřídá ve funkci prezidenta svazu PhDr. Pavla Kožíška, který z osobních a pracovních důvodů na funkci rezignoval. Viceprezidentkou se stala Renata Táborská a ekonomkou Jarmila Svobodová. Výkonná rada v novém složení začíná pracovat od 1. října 2016.

Český magický svaz je organizace, která sdružuje kouzelníky z Čech, Moravy i Slovenska, kteří se moderní magii věnují na profesionální či amatérské úrovni. ČMS vznikl v roce 1969 a v současné době má zhruba 400 členů. Mezi členy svazu je řada držitelů mezinárodních ocenění. ČMS je vyhlašovatelem mistrovství republiky v moderní magii, finančně podporuje většinu významných republikových festivalů, pořádá 4krát ročně odborné semináře spojené s burzami kouzelnických pomůcek a rekvizit, pro děti pořádá kouzelnické letní tábory a vydává časopis Moderní magie. Český magický svaz je členem mezinárodní asociace národních kouzelnických svazů FISM, řídí jej Výkonná rada, která je volena Magickým sněmem.

V aktuálním volební období se chce nový prezident ČMS Jiří Hadaš zaměřit zejména na rozšíření členské základny, a to hlavně z řad mládeže, pro kterou chce zorganizovat profesionální MAGIC campy a vyškolit odborné mentory, kteří budou působit v každém kraji. Dále hodlá zlepšit komunikaci – zrekonstruovat webové stránky, maximálně využít možností moderních komunikačních prostředků, a to nejen Facebooku, ale také Twitteru a kanálu YouTube, který je pro kouzelníky obzvlášť užitečný. Dalším úkolem, který si Jiří Hadaš předsevzala, je zkompletování archivu ČMS a příprava na důstojnou oslavu 50. výročí ČMS v roce 2019.

Mgr. Jiří Hadaš je původním povoláním učitel, v posledních letech se ale věnuje výhradně kouzlení, animačním pořadům pro děti, moderování, pořádání kulturních a společenských akcí a charitativní práci (spolupráce s Nadací rozvoje občanské společnosti – Pomozte dětem, Kouzelný koncert pro děti z dětských domovů). V Uherském Hradišti pořádá každé dva roky největší mezinárodní festival moderní magie u nás – Magic Festival, již tři roky je šéfredaktorem časopisu Moderní magie a dva roky vykonával funkci viceprezidenta ČMS. Kouzlení se věnuje od útlého dětství, společně s bratrem, otcem či asistentkami získal řadu cen na magických festivalech v ČR i zahraničí.