V sobotu 11. 11. 2017 se koná další magická Posilovna

Unie moravských kouzelníků vás všechny srdečně zve na další tradiční Posilovnu, která se koná v sobotu 11. listopadu v prostorách Hotelu Fit v Přerově.

Hlavním hostem a odborný seminář předvede Mr. Jupiter z Maďarska.

Mr. Jupiter (vl. jménem Molnár Gergely)

Je již několik desetiletí členem předsednictví Světové federace kouzelníků (FISM) za Maďarsko. Jako umělec - kouzelník, i jako seminarista, vystupoval na prestižních akcích po celém světě, včetně slavného Magic castlu v Hollywoodu. Získal mnoho cen a ocenění na těchto kouzelnických akcích.

V současné době je jedním z nejuznávanějších výrobců rekvizit na světě. Po celá desetiletí vyučoval semináře a poskytoval individuální rady. Za posledních patnáct let se podílel na individuální magické výuce svých žáků, mezi které patří Ferenc Kőhalmi, Soma Hajnóczy (mistr světa FISM 2009), Tamás Badár, Krisztián Bognár a mnoho dalších vynikajících maďarských kouzelníků. V posledních letech se nejčastěji prezentoval svými semináři v Anglii, Německu a Rakousku.

Na semináři, který bude dělat na Magické posilovně v Přerově 11.11.2017 budou předvedena nová kouzla, jak ze světa, tak i přímo z jeho „dílny“. Každý účastník semináře obdrží od něho jako dárek - balíček karet z produkce Card Shark, a to PRISM DECK (kromě mnoha kouzelníků ho používá i Joshua Jay, který je spolutvůrcem těchto karet).

V roce 2013 byl zvolen čestným prezidentem Asociace izraelských kouzelníků, v roce 2002 oceněn Zlatým křížem Maďarské republiky za zásluhy a v roce 2014 mu byl udělen za svou profesionální kariéru Řád republiky za zásluhy.