Dnes vyšlo nové číslo magazínu Moderní magie

Tento týden jsme vydali nové číslo magazínu Moderní magie a právě dnes jsme jej rozeslali všem členům Českého magického svazu. Předpokládáme, že během příštího týdne vám bude magazín doručen.

Novým magazínem, který je tentokrát dvojčíslem 2 - 3/2017, reagujeme na současnou finanční situaci. Tímto počinem tak dokážeme ušetřit peníze v rozpočtu a vydat ještě i další čtvrté číslo Moderní magie. Bude to s odřenýma ušima, ale podaří se nám to.

Obsah Moderní magie je opravdu pestrý a osobně si myslím, že při čtení tohoto dvojčísla budete opravdu spokojeni. Tak si udělejte pohodlí a pusťte se do toho. Těšit se můžete na exkluzivní rozhovor s Miguelem Ángelem Geou, který pro náš magazín připravil i jedno kouzlo, dále se můžete těšit i na rozhovor s finalistou televizní soutěž Česko Slovensko má talent s kouzelníkem Tomasianem, a také porotcem Jaro Slávikem, nechybějí reportáže z českých magických klubů a akcí, zprávičky z Česka i ze zahraničí a nezapomněli jsme přidat i další kouzla ze série Připamatovánek Kadla z nory na půdě.

Pokud Moderní magii ve svých schránkách neobjevíte, prosím, kontaktujte přímo Jiřího Hadaše.