MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V MODERNÍ MAGII 2018

Dovolte nám, abychom vás touto cestou pozvali na 23. Mistrovství České republiky v moderní magii, které se koná ve dnech 14. - 16. září 2018 v Městském centru kultury a vzdělávání v Týně nad Vltavou. Vyhlašovatel soutěže je Český magický svaz. Mistrovství se koná ve spolupráci s magickým festivalem Kouzelný koktejl.

Již nyní můžeme prozradit, že se můžete těšit na V.I.P hosta - světovou kouzelnickou hvězdu Andiho Gladwina z Anglie, švédského kouzelníka Jahna Gallo a kouzelnického historika a prezidenta Drážďanského kouzelnického klubu Steffena Tauta z Německa.

!!! UZAVÍRKA PŘIHLÁŠEK SOUTĚŽÍCÍCH JE DO 25. SRPNA 2018 !!!

Soutěžní řád pro Mistrovství se řídí podle pravidel a podmínek platného Soutěžního řádu ČMS z roku 2014. K nahlédnutí zde: Soutěžní řád ČMS. Výkonná rada ze 13 kandidátů vybírala a schvalovala členy odborné poroty pro nadcházející Mistrovství ČR v Týně nad Vltavou. Odborná porota je složena ze sedmi členů, u kterých jsme přesvědčeni, že svou profesionalitou, svými odbornými znalostmi, zkušenostmi a celosvětovým magickým přehledem velmi dobře dokáží u soutěžících nejen kvalitně, ale hlavně zodpovědně rozhodnout o novém mistru ČR.Byli schváleni následující členové poroty: PhDr. Alexander Gerič, Mgr. Petr Kravčík, Zdeněk Schejbal, Jaroslav Kunc, Josef Poncza, Aleš Hrdlička a Steffen Taut.

Předpokládaný program
min. 3x soutěžní bloky, 2x společenský večer, 4x odborný seminář, slavnostní galavečer, Magický sněm.

Účastnický poplatek
člen 500 Kč, junior 300 Kč, doprovod juniora 300 Kč, soutěžící 300 Kč, nečlen 1000 Kč, soutěžící nečlen 500 Kč.

Aktuální informace budeme průběžně doplňovat a zveřejňovat prostřednictvím webu Českého magického svazu www.ceskymagickysvaz.cz a facebookových stránkách KOUZELNÍCI CZ a Kouzelný koktejl.

!!! V rámci mistrovství se bude konat v neděli 16. září 2018 od 11.00 h MAGICKÝ SNĚM !!!

Ubytovací kapacity a prostory MKD Sokolovny jsou omezeny. Abychom tak mohli pro vás zajistit kvalitní podmínky, rezervovali vám ubytování a vstupenky, prosím, kontaktujte Renatu Táborskou co nejdříve a potvrďte ji svou účast. Nenechávejte přihlášky na poslední chvíli!

Přihlášky a rezervace ubytování: Renata Táborská - e-mail: rjuzova@seznam.cz, tel. 775 30 75 85.