Autor příspěvku: Ondřej Pšenička

NADCHÁZEJÍCÍ WORKSHOPY A SEMINÁŘE

První pololetí letošního roku nebude příliš bohaté na české kouzelnické festivaly, ale o magii nouze nebude. Na přelomu března a dubna nás navštíví dva vynikající kouzelníci. Pod záštitou a za finanční podpory Českého magického svazu se tak již brzy v rámci Školy magie uskuteční exkluzivní semináře a workshopy, na kterých byste neměli chybět.

Javi Benítez začne seminářem na Magické Posilovně v Přerově v sobotu 25. 3. Následující den bude mít v Praze šestihodinový workshop na teorii kouzel, komunikaci s divákem a bude učit originální kouzla a techniky ze svého repertoáru. Javi je posledním studentem legendárního Arturo de Ascania, španělským kouzelníkem roku 2011, frekventovaným kouzelníkem Magic Castlu a učitelem v Tamarizově škole kouzel v Madridu. Tento workshop bude pouze v anglickém jazyce a otevřen pouze pro limitovaný počet účastníků, cena je 1200,- Kč.

Dalším hostem, od kterého se budeme mít možnost mnohé naučit je Mahdi Gilbert z Kanady. Tento unikátní kouzelník vás naučí nejen neuvěřitelnou karetní techniku, ale především vás motivuje, jak na své cestě čelit jakýmkoliv překážkám. Jeho seminář bude 8. dubna odpoledne v Praze. Tento seminář bude probíhat podobně jako ostatní předešlé pražské semináře. Seminář je překládán do češtiny. Jeho cena pro členy ČMS je 300,-. Následující den bude mít Mahdi minimálně tříhodinový workshop, který bude především na karetní techniku, ale od Mahdiho se má každý z nás co učit. Kapacita workshopu je velice limitována, bude pouze v anglickém jazyce a jeho cena je 1000,-.

Rozhodnete-li se zúčastnit obou workshopů, pak je vaše cena 2000,- za oba workshopy dohromady a na sobotní seminář Mahdiho Gilberta máte vstup zdarma.
Hlašte se mi prosím co nejdříve na Facebooku, nebo na e-mailové adrese ondrejpsenicka@me.com