Již za týden nás čeká další významný odborný seminář v rámci Školy magie Českého magického svazu

Letošní rok opět zahájíme exkluzivním seminářem! Na pozvání Ondřeje Pšeničky přijede do Prahy Joe Rindfleisch.

Joe Rindfleisch je největší odborník na kouzla s gumičkami na světě. Zbývá už jen týden do jeho pražského semináře. Rezervujte si termín, budeme se na vás těšit!

Seminář se koná v pondělí 28. ledna od 18:00 v tradičních prostorách Divadla Spektrum, Karlínské náměstí 7, 186 00 Praha.

Napište si termín 28. 1. do svého diáře a přijeďte se něco přiučit od jednoho z nejlepších kouzelníků. Odborný seminář se koná nejen pro členy ČMS, ale zúčastnit se ho mohou i vážní zájemci o moderní magii. Cena semináře je pro členy ČMS 300 Kč, pro nečleny 600 Kč.

Přihlášky a bližší informace získáte přímo u Ondřeje Pšeničky, e-maiil: ondrejpsenicka@gmail.com nebo v soukromé zprávě na facebookovém profilu Ondřeje Pšeničky.