Členská karta FISM plná výhod

Na nedávném Mistrovství světa FISM KOREA 2018 konané v městě Busan bylo oficiálně oznámeno, že další mistrovství, které se bude konat za tři roky, bude v kanadském městě Québec ve dnech 26. - 31. 7. 2021.

A právě v souvislosti s Mistrovstvím světa FISM QUÉBEC 2021 jsme se rozhodli, že bychom členům zajistili členskou kartu FISM, se kterou získáváte několik výhod, hlavně především v podobně výrazné slevy na poplatcích na světových kongresech. Abychom mohli využít nejvýraznější slevy na poplatcích, chtěli bychom FISM Card zajistit co nejdříve a hromadně pro členy ČMS.

Jak můžete získat kartu FISM?

Členská karta FISM bude poskytnuta pouze členům ČMS. Abyste mohli získat členskou kartu, musíte zaslat žádost s vyplněnou přihláškou na FISM, kde následně budou kontaktovat prezidenta ČMS, aby potvrdil vaše členství. Tento postup je mírně zdlouhavý, proto chceme členské karty zajistit hromadně. S hromadnou žádostí ověřenou prezidentem ČMS bude následně žádost autorizována FISM a členské karty vyřízeny.

Termín podání žádosti do 30. 9. 2018

Napište žádost o vyřízení karty FISM na email: prezident@ceskymagickysvaz.cz. Následně Vám přijde formulář, kde vyplníte potřebné údaje. Karta FISM je bezplatná. Je pouze účtováno 5 eur za kartu, které pokrývají náklady na tisk a poštovné. Bližší informace o platbě dostanete po odeslání žádosti v následujícím emailu.

Karta FISM bude platná nejvýše tři roky. Jakékoli informace, které zašleme k editaci karty, zůstanou přísně důvěrné a budou použity pouze interně. Bude zakázáno předávat karty nebo obchodovat s nimi.

Seznam výhod a specializovaných služeb se bude stále rozvíjet a navyšovat. V současné době se jedná s mnoha hlavními prodejci, aby mohli majitelům karty nabízet speciální podmínky, jako jsou slevy a privilegované služby. Další výhodou bude také jednodušší podávání zvláštních a individuálních informací od FISM (kalendář různých soutěží, kongresů, festivalů, aktivit ...). V krátkodobém horizontu bude také usnadněno rozvíjení "pocitu sounáležitosti", což je nezbytné pro rozvoj našich magických společností a jejich služeb.

Kolik můžete ušetřit s FISM Card na poplatcích při Mistrovství světa FISM QUÉBEC 2021