VYUŽIJTE JEDINEČNÉ SPOLUPRÁCE S FIREMNÍ VEČÍREK.COM

Člen Výkonné rady ČMS, Falešný hráč a mentalista Jakub Kroulík nabízí možnost spolupráce všem členům Českého magického svazu v rámci jeho portálu Firemní večírek.com.

Cílem portálu je kultivovat oblast event-managementu, usnadnit organizování firemních večírků a dalších společenských akcí a být nejspolehlivějším katalogem svého druhu v České republice.

Portál Firemní večírek.com spojuje nabídku s poptávkou. Je primárně určen subjektům, jejichž portfolio služeb je vhodné pro společenské akce všeho druhu, a organizátorům, kteří potřebují své akce od A do Z zajistit.

VÝHODY PORTÁLU PRO REGISTROVANÉ SUBJEKTY

Firemní večírek.com je vaším partnerem při zdolávání trnité cesty ke zvýšení zájmu o vaše služby. V rámci registrace vám přináší:

Zviditelnění – buďte tam, kam organizátoři chodí vyhledávat program na své akce. S drtivou většinou registrovaných subjektů se organizátoři seznámí dřív u nás, než na jejich oficiálních prezentačních kanálech.

Budování renomé – díky pozitivním recenzím vystoupíte z řady a zvýšíte tak zájem o vaše služby! Sami byste si určitě také nekoupili vysavač ohodnocený jednou hvězdičkou z pěti.

Komplexní prezentaci – prodejte se pomocí hezkých fotografií, poutavých videí a úderného textu! Přečtěte si, jak efektivně spravovat svůj profil.

Osobní kontakt s organizátory – ti volají přímo vám. Žádné provize za zprostředkování obchodu si totiž nebereme a brát ani nechceme.

Networking – podívejte se, co dělají ostatní subjekty. Spojte se, vytvořte nové, inovativní služby a rozvíjejte tak svůj business.

Využijte tuto jedinečnou možnost a registrujte se co nejdříve na stránkách Firemní večírek.com

Další fotografie